Värsked tööpakkumised

Juuksur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37539

Tööpakkumise number

37539

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaasaegsetes äsjavalminud ruumides, mis asuvad väga käidava aukohaga paigas kas Lasnamäel või Mustamäel. Ruumide interjöör on väga isikupärane ning arvestatud on kõigi juuksuri tööks vajaminevate tingimustega.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame suurt iseseisvust (võiks olla soovitavalt FIE)
head suhtlemisoskust
lojaalsust ja püsivust
tugevat potensiaali ja arenguvõimelisust oma töös

Ettevõte pakub

Pakume suurt iseseisvust
vaba graafikut
väga hea käidavusega asukohta
töötamist väga soodsa kohamaksuga (tööpäeva eest)
Pingevaba töökeskkonda

Lisainfo

Kui tekib lisaküsimusi, võib need esitada e-maili aadressil roosike@roosike.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
16. november 2004