Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187644

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juuste lõikus ja juuste hooldusvahendite tutvustamine ja müük.

Ootused kandidaadile

Töökogemus ja soome keele oskus.

NB! PALUME KANDIDEERIDA AINULT VASTAVA KVALIFIKATSIOONI JA KEELEOSKUSEGA INIMESTEL.

Pakume korralikke töötingimusi ja stabiilset palka olenemata sellest kas on klientuuri või mitte.

Tööpakkumise number
#187644

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 17000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
26. november 2009

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Juuksur