Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176524

Juuksur-salongi manager salon+ Haapsalu salongis

Firma nimi peidetud
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

salon+ salongikett otsib oma Haapsalu tiimi (Karja tn 11) positiivse ellusuhtumisega, aktiivset SALONGI MANAGERI, kes
* töötab (või on töötanud) juuksurina,
* tunneb endas soovi juhtida ja arendada salongi meeskonda parimate tulemuste suunas
* tahab ja oskab pakkuda meie klientidele väga hea teenindusega juuksuriteenuseid,
* on õpihimuline ja avatud enesetäiendamiseks,
* väga hea suhtlemisoskusega, et pakkuda klientidele professionaalset konsultatsiooni juuksehooldusest.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on:
** töökogemus juuksurina või juuksurikool lõpetamisel,
** juhtimiskogemus või kindel nägemus meeskonna juhtimisest,
** aktiivne, positiivne eluhoiak ja avatud mõtlemine
** väga hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles, hea inglise või soome keele oskus,
** väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
** soov palju õppida ja areneda nii meeskonna juhina kui juuksurina.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
* kaasaegset töökeskkonda trendikas ja hubases salongis,
* õppimis- ja arenemisvõimalusi ilumaailmas (rohkelt koolitusi),
* töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka (tasu teenuse käibelt + müügipreemia+juhtimispreemia),
* võimalust töötada FIEna (tööks vajalikud kasutustooted tagab ettevõte),
* juuksuritööks vajalikud kasutustooteid (töös kasutame TIGI ja JOICO jt tooteid),
* head meeskonda ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Täpsem info pakkumise kohta:
Helena Lõhmus
salon+ salongiketi juht
56562040

Tööpakkumise number
#176524

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 7000 - 13000 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2009
Lisainfo palga kohta:
sõltub juuksuri kvalifikatsioonist ja teenuse käibest. Soovi korral võimalus töötana FIEna.

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu tänaseks kuulub 25 ilusalongi Eestis, Lätis, Leedus ning Venemaal Pihkvas.
salon+ salongikett, millele pandi alus 1993.aastal on Eestis esindatud Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Haapsalus ja Jõhvis. Salongid tegutsevad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres.
salon+ salongiketti iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt, lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.

Vaata rohkem