Värsked tööpakkumised

Juuksur salon+ Stockmanni stuudios

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210463

Tööpakkumise number

210463

Töö kirjeldus

salon+ salongikett ootab oma Tallinna Stockmanni stuudio tiimi JUUKSURIT , kes
* tahab pakkuda meie klientidele väga hea teenindusega juuksuriteenuseid,
* on õpihimuline ja avatud enesetäiendamiseks,
* väga hea suhtlemisoskusega, et pakkuda klientidele professionaalset konsultatsiooni juuksehooldusest,
* naudib tööd privaatses juuksestuudios.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on:
töökogemus juuksurina või juuksurikool lõpetamisel,
väga hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles,
hea suhtlemisoskus inglise keeles tuleb suuresti kasuks, kuna keskust ja stuudiot külastavad ka väliskülalised,
väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
soov palju õppida ja areneda juuksurina,
aktiivne, positiivne eluhoiak ja avatud mõtlemine.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
kaasaegset töökeskkonda kaasaegses salongis,
õppimis- ja arenemisvõimalusi ilumaailmas,
tööks vajalikud kasutustooted tagab ettevõte (vahenditena kasutame TIGI ja JOICO tooteid),
töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka (tasu teenuse käibelt + müügipreemia),
võimalust töötada FIEna (tööks vajalikud kasutustooted tagab ettevõte) või frantsiisipartnerina (oma ettevõte, mis tegutseb salon+ kabamärgi all),
head meeskonda ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Täpsem info pakkumise kohta:
Helena Lõhmus
salon+ salongiketi juht
56562040

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. mai 2011
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 380 kuni 700 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
sõltub juuksuri kvalifikatsioonist ja teenuse käibest. Soovi korral võimalus töötana FIEna.

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu tänaseks kuulub 18 ilusalongi Eestis, lisaks asuvad meie salongid Lätis ja Leedus.
salon+ salongikett, millele pandi alus 1993.aastal on Eestis esindatud Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres ja Jõhvis. Salongid tegutsevad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres.
salon+ salongiketti iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt (Tigi, Joico, Alterna, American Crew, Label M, Kevin Murpy jne), lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.