Värsked tööpakkumised

Juuksur salon+ Norde Centrumis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174537

Tööpakkumise number

174537

Töö kirjeldus

salon+ salongikett ootab oma Tallinna meeskonda (Norde Centrumi salongi) JUUKSURIT, kes
* tahab ja oskab pakkuda meie klientidele väga hea teenindusega juuksuriteenuseid,
* on õpihimuline ja avatud enesetäiendamiseks,
* väga hea suhtlemisoskusega, et pakkuda klientidele professionaalset konsultatsiooni juuksehooldusest.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on:
töökogemus juuksurina või juuksurikool lõpetamisel,
väga hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles,
Kasuks tuleb soome või inglise keele oskus,
väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
soov palju õppida ja areneda juuksurina,
aktiivne, positiivne eluhoiak ja avatud mõtlemine.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
kaasaegset töökeskkonda kaubanduskeskuses asuvas salongis,
õppimis- ja arenemisvõimalusi ilumaailmas (rohkelt koolitusi),
tööks vajalikud kasutustooted tagab ettevõte (vahenditena kasutame TIGI ja JOICO tooteid),
töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka (tasu teenuse käibelt + müügipreemia),
võimalust töötada FIEna (tööks vajalikud kasutustooted tagab ettevõte),
head meeskonda ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Täpsem info pakkumise kohta:
Hilje Savolainen
salon+ Norde juhataja
56667701

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. mai 2010
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2009
Brutopalk:
Alates 8000 kuni 19000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
sõltub juuksuri kvalifikatsioonist ja teenuse käibest. Soovi korral võimalus töötana FIEna.

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu tänaseks kuulub 30 ilusalongi Eestis, Lätis ning Leedus.
salon+ salongikett, millele pandi alus 1993.aastal on Eestis esindatud Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Haapsalus ja Jõhvis. Salongid tegutsevad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres.
salon+ salongiketti iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt, lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.