Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194099

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda juuksureid. Kes oskasid nii nais- kui meestöö lõikuseid.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kogemus juuksuritöös(vähemalt 2.aastat) või juukusri koolitunnistus.

Ettevõte pakub väljaõpet juuksurite käe all ja erinevaid koolitusi.Samuti rõõmsameelset ja head töökollektiivi

Lisainfo

Pakume tööd maniküürile, küünetehnikule ja ripsmetehnikule (osalise ajaga)

Tööpakkumise number
#194099

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2010

Merepärli salong on asustatud 2007 aastal õdede Tiina ja Riina Vaheri poolt. Mõlemad õed on profesionaalsed stilist- juuksurid olnud üle 10 aasta. Merepärli salong on loodad just klientide nõudmisi pidades.

Vaata rohkem

You are applying to:
Juuksur