Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343500

Juuksur, küünetehnik, maniküürija, pediküürija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Omanäoline ilusalong Tallinna kesklinnas " Beauty Factory " ootab oma töökasse tiimi juuksurit, küünetehnikut, maniküürijat, pediküürijat, kosmeetikut.

Ootused kandidaadile

* vastava hariduse olemasolu
* eelnevat töökogemust antud valdkonnas
* hea eesti ja inglise keele oskus, soovitatav suhtlustasandil vene keele ja soome keele oskus
* esinduslikku ja korrektset välimust
* ausust, täpsust ja korrektsust
* kiiret kohanemis-ja õppimisvõimet
* head suhtlemisoskust ja rõõmsameelsust
* positiivset suhtumist töösse, klientidesse ja meeskonnakaaslastesse
*suurt soovi teha tööd ning areneda oma valdkonnas

Ettevõte pakub

*Väga head töökeskkonda kesklinnas asuvas uues salongis
*Erinevaid täiendkoolitusi
*Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
*Kaasaegseid töötingimusi
*Võimalust töötada konkurentsivõimelises, arenevas ja sõbralikus kollektiivis
*Paindlikku töögraafikut (täistööaeg, osaline tööaeg, lepinguline)
*Uusi kliente
*Oma töötajale soodustust ja osalemist erinevatel üritusel

Tööpakkumise number
#343500

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
21. mai 2014

Kesklinnas asuv "Beauty Factory" on mitmekülgne ning on üks eripärasemaid Ilusalonge Eesti küünevaldkonnas. Meie meeskonna liikmed on saavutanud, erinevate "Ilumesside" raames toimunud küünevõistlustel, mitmeid esikolmik kohti nii Eestis kui mujal. Meeskonda kuuluvad ka koolitajad, Maailmameistrivõistluste eelvooru võitja ning erinevate küünevõistluste zürii liikmed.
Meie salong on mõeldud kogu perele hõlmates erinevaid iluteenuseid. Salongi eesmärgiks on tagada iga kliendi rahulolu, pakkudes kvaliteetseid iluteenuseid teie valikul ning lõõgastust peale pikki tööpäevi ilusas intejööris.

Vaata rohkem