Värsked tööpakkumised

Juuksur, küünetehnik, kosmeetik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181576

Tööpakkumise number

181576

Töö kirjeldus

Marienthali ilusalong ootab oma kollektiivi töötajaid, kes tahavad ja oskavad pakkuda meie klientidele väga hea teenindusega juuksuri;- kosmeetiku ja küünetehnikuteenuseid.

Nõudmised kandidaadile

Headel kandidaatidel on:
töökogemus juuksurina või juuksurikool lõpetamisel,
töökogemus kosmeetikuna, küünetehnikuna,
väga hea suhtlemisoskus eesti keeles,
väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
soov palju õppida ja areneda.

Meie pakume kaasaegset töökeskkonda kaubanduskeskuses asuvas ilusalongis. Kuna salongil on suur klientuur, siis on ka võimalus ilma oma klientuurita töötajal alutada julgelt tööd ja koguda ruttu enadale isiklik klientuur.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
22. august 2009
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2009
Lisainfo palga kohta:
Palk kokkuleppel

Marienthali ilusalong on kaasaegne ilusalong, mis pakub väga laia valikuga ilu- ja heaoluteenuseid.