Värsked tööpakkumised

Juristi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416874

Tööpakkumise number

416874

Töö kirjeldus

Juristi assistendi põhiülesanded:
Juristi assisteerimine AS-i Go Group kontserni kuuluvate ettevõtete õigusalasel teenindamisel, sealhulgas:
Nõustamine õigusalastes küsimustes;
Notariaaltoimingutega seotud asjaajamine;
Registriandmete muudatustega seotud menetluste ettevalmistamine ja läbiviimine;
Lepingute ja muude õigusdokumentide ettevalmistamine ja koostamine;
Juriidilise kirjavahetuse pidamine ja dokumentatsiooni haldamine;
Riigihangete korraldamisega seotud õigusdokumentide ettevalmistamine ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud meie meeskonda, kui:
Sul on juriidiline kõrgharidus või selle omandamine lähiajal;
Sul on eelnev töökogemus juriidilises valdkonnas;
Sul on soov teha huvitavat ja vastutusrikast tööd;
Sul on väga heal tasemel eesti keele oskus;
Sa omad head vene keele oskust nii kõnes kui kirjas;
Sa oled põhjalik, kõrge pingetaluvusega ja tulemustele orienteeritud;
Sa suudad saavutada eesmärke nii iseseisvalt kui meeskonnas töötades.

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
Kaasaegset töökeskkonda Tallinna vanalinna läheduses;
Toredaid ja toetavaid kolleege;
Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
Võimalust eneseteostuseks ja arenguks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2016

AS Go Group on 2005 aasta sügisel asutatud transpordi- ja turismiettevõtete grupp. Elu on lõputus liikumises ja Go Groupi sooviks on muuta maailma avastamine ja reisimine kõigile mugavaks ning pakkuda reisimisega seotud teenuseid jõukohase hinnaga. Go Group kontserni kuuluvad ettevõtted aitavad iga päev reisida ja liikuda tuhandetel inimestel.