Värsked tööpakkumised

Juristi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 427087

Tööpakkumise number

427087

Töö kirjeldus

  • Juristi assisteerimine
  • Hagiavalduste ja muude menetluslike dokumentide ettevalmistamine
  • Õigusaktide muudatuste ja Riigikohtu lahendite jälgimine
  • Suulistele ja kirjalikele pöördumistele vastamine
  • Dokumendihalduse korraldamine

Nõudmised kandidaadile

  • Õigusalane haridus või omandamisel
  • Kehtivas õiguses hea orienteerumine
  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • Analüüsivõime, koostöövalmidus ja usaldusväärsus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus heal tasemel
  • Pingetaluvus, kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja arenevat töökeskkonda
  • Mitmekesist ja huvitavat tööd
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2016
Brutopalk:
Alates 1100 EUR kuus

Intrum Justitia AS on juhtiv krediidihaldusteenuste pakkuja Eestis alates 1996. aastast. Ettevõte pakub teenuseid ning lahendusi, mis märgatavalt parandavad klientide finantstulemusi ning raharinglust, võimaldades neil endil keskenduda oma põhitegevusele.

Intrum Justitia poolt pakutavad teenused hõlmavad täna kogu krediteerimisega seotud valdkondade spektrit alates klientide personali koolitamisest ja konsultatsioonist kuni konkreetsete võlaprobleemide lahendamiseni, sealhulgas krediidipoliitika väljatöötamine, krediidivõime hinnangud, maksetega viivitajate jooksev järelevalve, meeldetuletuste saatmine ja debitoorsete võlgnevuste sissenõudmine. Pakume veel nõuete ostu, maksehaldusteenust ning käibemaksu tagastust välisriikidest.