Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308202

JURIST (vanglate osakonna õiguse ja arenduse talituse nõunik)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

Ettevõte pakub

Palk: Alates 1600 EUR

Lisainfo

Põhiülesanneteks on:

  • vanglate valdkonda reguleerivate õigusaktide eelnõude väljatöötamine  ja muutmine
  • vanglateenistuse juhendamine vangistusõiguse, inim- ja põhiõiguste ning avaliku teenistuse õiguse küsimustes
  • rahvusvaheliste inimõigusalaste organisatsioonidega suhtlemine ja vajadusel selle koordineerimine
  • esindamine kohtumenetluses vangistusega seonduvates vaidlustes

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
  • õigusalast akadeemilist kõrgharidust
  • väga head inglise või saksa keele oskust
  • väga head analüüsivõimet, iseseisvust ja initsiatiivikust
  • head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust kõnes ja kirjas
  • head pingetaluvust ja meeskonnatöö oskust

Omalt poolt pakume:
  • huvitavat  ja mitmekesist tööd mainekas riigiasutuses
  • häid enesearendamise ja -täiendamise võimalusi
  • meeldivat töökeskkonda ja paindlikke töötingimusi
  • töötasu alates 1600 EUR

Töö asukoht: Jõhvi, Ida-Virumaa

Avalduse ja CV palume saata 26. maiks 2013.a Justiitsministeeriumi arendus- ja personalitalitusse aadressil Tõnismägi 5A, Tallinn 15191 või e-postiga personal[at]just.ee. Kandideerida võib ka personaliotsingu portaali CV-Online kaudu. Täiendav info telefonil 620 8132.

Tööpakkumise number
#308202

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Vaata rohkem