Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55024

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kultuuriosakond võtab teenistusse juristi, kelle ülesandeks on kultuuri-, spordi- ja noorsootööalaste õigusküsimuste lahendamine ja linnavalitsuse ning linnavolikogu õigusaktide ettevalmistamine nimetatud valdkondades.

Ootused kandidaadile

  • akadeemiline kraad õigusteaduses
  • kohaliku omavalitsuse toimimise aluste ja süsteemi väga head tundmine
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus koos elulookirjeldusega hiljemalt 28. novembriks 2005. a Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonda Raekoja plats 12, 51004 Tartu

Tööpakkumise number
#55024
Jurist