Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180110

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusettevõttega seotud hagide, lepingute ja muude ehitusega seonduvate dokumentide koostamine ja menetlemine
Ettevõtte õiguste esindamine

Ootused kandidaadile

erialane kõrgharidus (või selle omandamisel)
hea eesti- ja/või vene keele tundmine
väga hea suhtlemisoskus
head õigusteoreetilised teadmised
kehtiva seadusandluse hea tundmine eriti oluline on ehitusseadus ja sellega seonduv

motiveerivat tulemustele orienteeritud palka ja premeerimissüsteemi
eduka karjääri loomise võimalust Eesti Õigusbüroo OÜ-s

Lisainfo

Vastavalt eelnevatele kogemustele sõltub palganumber. Kuni 20 000 krooni.

Tööpakkumise number
#180110
Jurist