Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64755

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juristi peamised teenistusülesanded on:

  • õigusaktide väljatöötamine;
  • kooskõlastamiseks esitatud õigusaktide eelnõude kohta juriidilise arvamuse koostamine;
  • õiguskeskkonna analüüsimine;
  • ministeeriumi ametnike ettevalmistatud dokumentide ja lepingute juriidiline kontroll;
  • avaldustele ja märgukirjadele vastuse projektide koostamine;
  • nõustamine õigusküsimustes;
  • ministeeriumi esindamine kohtus;
  • ministeeriumi esindamine komisjonides ja töörühmades.

Ootused kandidaadile

  • õigusalane kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel;
  • teadmised haridusvaldkonnast ning soovitavalt valitsusasutuste asjaajamiskorra tundmine;
  • riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime, initsiatiiv, korrektsus.

Ettevõte pakub

eneseteostusvõimalust
huvitavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#64755
Jurist