Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196366

JURIST

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohtu- ja täitemenetluse osakonna kliendiportfelli haldamine, kohtueelsete läbirääkimiste pidamine ja esindamine kohtumenetluses.

Ootused kandidaadile

  • õigusalane bakalaureusekraad
  • kasuks tuleb erialane töökogemus
  • täpsus, hea suuline ning kirjalik argumentatsiooni ja eneseväljendusoskus
  • hea suhtlemisoskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel

Ettevõte pakub

  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • enesearendamiseks soodsaid tingimuseid
  • multikultuurset suhtluskeskkonda

Tööpakkumise number
#196366
JURIST