Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174486

Tööpakkumise number

174486

Töö kirjeldus

• erinevate õigusdokumentide koostamine ja analüüs
• panga töötajate õigusalane nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

• juriidilise kõrghariduse olemasolu (või selle omandamist lähiajal)
• head arvuti kasutamise oskust
• head inglise keele oskust
• kõrgtasemel eesti keele oskust
• täpsust, korrektsust ja vastutustunnet
• head suhtlemisoskust.

Stabiilset tööd nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja firmasisesed arenemisvõimalused. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi ning ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGBANK-a töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi. BIGBANK ASi kontor asub Tartu südalinnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2009
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2009

BIGBANK AS (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIGBANK on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele. BIGBANK AS-i missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 500 inimest. Lisainfo www.bigbank.ee