Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701448

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sobiva kandidaadi peamisteks tööülesanneteks on:

Ettevõtte tegevuse õiguspärasuse tagamine

Menetlusosakonna juhtimine

Osakonnajuhtide nõustamine juriidilistes küsimustes

Võlgnevuste sissenõudmine ja võlgnikega suhtlemine

Ettevõtte esindamine kohtus

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

Juriidiline kõrgharidus

Väga head pingetaluvust

Töökust, süsteemsust, kohuse- ja vastutustunnet

Head suhtlemisoskust

Väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

Toetavat meeskonda

Väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes

Sportimisvõimalusi

Kaasaaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas Ühisteenuste kontoris, Endla tn 15.

Tööpakkumise number
#701448

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. mai 2021

AS Ühisteenused on avaliku ja erasektori partnerlusel põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusteks on parkimise korraldamine suletud ja avatud parkimisaladel, parkimiskontrolli teostamine avalikel parkimisaladel ja eraparklates, liikluse reguleerimine teetöödel ja ürituste ajal.
Lisaks omab ettevõte autopesulate ketti „Linnapesulad“ ja tegeleb konfidentsiaalsete andmekandjate äraveo- ja hävitusteenusega „Infokaitseteenus“.

Vaata rohkem

Jurist