Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183727

Tööpakkumise number

183727

Töö kirjeldus

Juristi ülesandeks on õiguskindluse tagamine ettevõtlus- ja äriküsimustes; lepingute koostamine ja neid käsitlevate läbirääkimiste pidamine; ettevõtte esindamine äritehingute tegemisel või ka avaliku- ja erasektoriga suhtlemisel; õiguslik nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Pakume tööd juristile, kellel oleksid professionaalsed teadmised (sh kõrgem juriidiline haridus) ja praktilised kogemused (vähemalt paar aastat) tootmissektori ettevõtte nõustamiseks äritegevuses ettetulevates õigusküsimustes. Töö nõuab kõrgtasemel vene keele oskust, head eesti ja inglise keele oskust. Ootame, et meie meeskonnaga liituv jurist oleks avatud suhtleja ja koostööaldis, hea analüüsivõimega ja initsiatiivikas.

Pakume erialast tööd ja soovi korral võimalust jätkata kokkulepitud tingimustel ka erapraksist.

Lisainfo

Kui usud, et meie pakkumine oleks Sulle huvitav karjäärialane väljakutse ja Sinu senised kogemused meile kasulikud, siis ootame Sind kandideerima juba täna! Kuna kuulutuses ei ole võimalik kõiki detaile kirjeldada, siis võid kõhkluse korral küsida julgelt ka lisainformatsiooni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. september 2009
Kuulutus sisestati:
8. september 2009

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern.
Meie tooteid tuntakse kaubamärkide Tere, Hellus, Emma, Haps, Mumuu, Kohuke ja Merevaik järgi.