Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84684

Tööpakkumise number

84684

Töö kirjeldus

Juristi tööülesanneteks on õigusaktide ja haldusdokumentide koostamine; haridusameti ja ameti hallatavate asutuste töötajate õigusalane nõustamine; ameti esindamine kohtus; lepingute ja juriidiliste arvamuste koostamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Riiklikult tunnustatud akadeemiline õigusalane kõrgharidus;
  • eelnev töökogemus juristi kvalifikatsiooni nõudval tööl 2 aastat;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus;
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • hea suhtlemisoskus.

Pakume huvitavat, pingelist ja perspektiivikat tööd ning õppimis- ja arenguvõimalusi aktiivses töökeskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • asutuse kohtus esindamise kogemus;
  • töökogemus avalikus sektoris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
8. november 2006