Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369136

Tööpakkumise number

369136

Töö kirjeldus

Büroo klientide konsulteerimine;
Telefonile ja kirjadele, sh e-kirjadele vastamine;
Juriidiliste kirjade, hoiatuste ja pretensioonide koostamine ning neile vastamine;
Hagide koostamine, hagidele vastamine, esindus kohtus ja muudes riigiasutustes;
Lepingute koostamine ja õiguslik analüüs;
Õigusaktide muudatuste jälgimine;
Ettevõttesisese õigusliku dokumentatsiooni loomine ja korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus;
Pingetaluvus, kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;
Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
Seaduste, õigusaktide ja asjaajamise teadmised;
Kehtivas õiguses hea orienteerumine;
Analüüsivõime, koostöövalmidus ja usaldusväärsus;
Oskus kaitsta oma seisukohti;
Oskus formuleerida mõtteid;
Hea arvuti kasutamisoskus

Nõutud keeleoskus:
vene (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase);
eesti (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase).

Kasuks tuleb:
Muude võõrkeelte oskus;
Juhul kui kandideerijal on bakalaureuse kraad, siis täiendavaks tingimuseks on magistrikraadi omandamine mõistliku aja jooksul.

Ettevõte pakub

Eneseteostus- ja arenemisvõimalust;
Stabiilset tööd;
Kaasaegset töökeskkonda;
Sõbralikku kollektiivi;
Konkurentsivõimelist tööpalka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. märts 2015
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2015

Stabimer Õigusbüroo alustas oma tegevust 2010 aastal. Ettevõte osutab õigusteenust erinevates valdkondades füüsilistele ja juriidilistele isikutele.
Pakume õigusabi järgmistes valdkondades: tsiviilõigus, asjaõigus, võlaõigus, perekonnaõigus, pärimisõigus, äriõigus, haldusõigus, kriminaalõigus. Otsime oma toredasse meeskonda juristi.