Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127809

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Elektroonilise side ja postside valdkonnas juriidilise töö teostamine ja korraldamine;
* Teenistuse ametnike juriidiline nõustamine universaalteenuse ja postside küsimustes;
* Juriidiliste dokumentide, kohtuväliste protokollide koostamine ja kooskõlastamine;
* Ameti esindamine kohtuvaidlustes oma pädevuse piires vastavalt saadud volitustele;
* Rahvusvaheliste organisatsioonidega suhtlemise korraldamine;
* Valdkonda puudutavatele küsimustele ja järelepäringutele vastamine;
* Universaalteenust puudutavate kaebuste menetlemine.

Ootused kandidaadile

* Juriidiline kõrgharidus;
* Algatusvõime, kohusetundlikkus, otsustusvõime ja iseseisvus;
* Soovitav eelnev töökogemus juristina.

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja mitmekesist tööd;
* Head ja nooruslikku kollektiivi;
* Häid töötingimusi;
* Erialast enesetäiendamist.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
* Riigitöö tundmine ja teadmised elektroonilise side valdkonnast;
* Konkurentsiõiguse tundmine;
* Teadmised majanduse valdkonnast.

Tööpakkumise number
#127809
Jurist