Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195180

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SEB Pank otsib Kõrgendatud äririski divisjoni järelevalve juriidilisse osakonda JURISTI, kelle töö eesmärgiks on tagada kõrgendatud äririskiga klientide kohustuste maksimaalne võimalik täitmine.

Juristi põhilisteks tööülesanneteks on võlgnevuste sissenõudmiseks vajalike dokumentide koostamine. Vajadusel täite-, pankroti-, kohtumenetluses panga esindamine ning võlglastega läbirääkimiste pidamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame tahet tegeleda võlgnevuste sissenõudmise ja sellega kaasnevaga, juriidilist kõrgharidust või selle omandamist.

  • Kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus ning kõrge stressitaluvus.

Pakume arendavat töökeskkonda, kohapealset väljaõpet ja sõbralikku, professionaalset ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#195180

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

AS SEB Pank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on AS SEB Pank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Jurist