Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223230

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • õigusaktide eelnõude koostamine;
  • arvamuse andmine personalibüroole kooskõlastamiseks esitatud õigusaktide eelnõude kohta;
  • õigusalane nõustamine;
  • juhendite ja protseduuride väljatöötamine;
  • koolitamine.

Ootused kandidaadile

  • juriidiline kõrgharidus;
  • erialane töökogemus vähemalt 1 aasta (soovitavalt avaliku sektoris);
  • üldised teadmised Siseministeeriumi valitsemisalast ja seda reguleerivatest õigusaktidest;
  • põhjalikud teadmised avalikku teenistust reguleerivatest õigusaktidest;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • väga hea MS Office kasutamise oskus.

  • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Juristi ametikoht kuulub Politsei- ja Piirivalveameti personalibüroo koosseisu.

Elulookirjeldust ja avaldust kandideerimiseks ootame hiljemalt 8.04.2011 läbi värbamisportaali või e-posti aadressile tiia.sirelpuu(ät)politsei.ee või paberkandjal aadressile:

Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt 139
15060 Tallinn

Ametikoha sisulistele küsimustele vastab Katre Loo, 612 3402, katre.loo(ät)politsei.ee
Kandideerimist puudutavatele küsimustele vastab Tiia Sirelpuu, 612 3448, tiia.sirelpuu(ät)politsei.ee

Tööpakkumise number
#223230

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
8. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
24. märts 2011

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse- ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem

Jurist