Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185287

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juristi peamisteks tööülesanneteks on õigusalaste dokumentide koostamine, ettevõtte esindamine kohtumenetluses ning äritehingute sõlmimisel, samuti õigusalane nõustamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

● erialast töökogemust
● õigusalast kõrgharidust
● organiseerimisvõimet, analüütilist ja loovat mõtlemist
● pingetaluvust ning head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
● eesti, vene, soome ja inglise keele oskust
● korrektsust ja täpsust

Ettevõte pakub

● kaasaegset töökeskkonda
● konkurentsivõimelist töötasu
● tööd rahvusvahelisel tasandil
● meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tulevad teadmised äri-, asja- ning võlaõigusest.

Tööpakkumise number
#185287

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2009

CVKeskus.ee klient

on kinnisvara arendamise ja haldamisega tegelev ettevõtte.

Vaata rohkem

Jurist