Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91013

Tööpakkumise number

91013

Töö kirjeldus

Lepingute koostamine, õigusalase konsultatsiooni andmine, klientidega suhtlemine, töö erinevate andmebaasidega (äri-, kinnistusraamatu-, ehitis-, rahvastikuregister. jm).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- juriidilist kõrgharidust või selle omandamist
- eesti keele oskust kõrgtasemel ja vene keele oskust kesktasemel
- arvutikasutamise oskust kesktasemel
- kiiret kohanemisvõimet ja õppimistahet
- kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet, analüüsioskust, töövõimet pingeolukorras
- korrektsust ja profesionaalset suhtumist töösse

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat tööd
- konkurentsivõimelist palka
- eneseteostusvõimalust
- võimalusi täiendkoolituseks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007

NOTARIBÜROO
SIRJE RÕÕM JA LIA MARTENS

Lepingute koostamine, pärimisasjade lahendamine, õigusalase konsultatsiooni andmine, klientidega suhtlemine, töötamine erinevate andmebaasidega.