Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155475

Tööpakkumise number

155475

Töö kirjeldus

Juristi põhilisteks tööülesanneteks on klientide ja oma ettevõtte esindamine kohtus, kolleegide nõustamine erialastes küsimustes, lepingute ja nõuete õiguslik analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et kandideerides on Teil vähemasti aastane erialane töökogemus ja lõpetatud õigusalane kõrgharidus. Valdate eesti ja inglise keelt, suudate läbirääkimisi pidada ja olete huvitatud äri- ja võlaõigusest.

Pakume võimalust ulatuslikuks kohtupraktikaks ja enesetäiendamiseks, arengut spetsialistina ja kolleegide toetust, võimalust töötada valdkonna juhtivas ettevõttes ja väärilist sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 10. augustiks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Vt lähemalt www.lindorff.com. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt. Palume lisada avaldustele märksõna: JURIST/LINDORFF.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. august 2008
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2008

Lindorff Grupp on krediidijuhtimise teenuste turuliider Baltikumis ja Põhjamaades. Pakume teenuseid krediidikontrollist ja arvete väljastamisest ning tasumata arvete kohtulikust sissenõudmisest võlanõuete ostmiseni. Üle 2000 töötajaga Lindorff Grupi 2007. aasta käive oli 349 miljonit eurot. Lindorff on edukalt tegutsenud Eesti turul alates 1997. aastast. Praegu töötab Lindorff Eesti AS-is 45 töötajat.

Ootame nüüd oma õigusala spetsialistide meeskonnaga liituma juristi.