Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304803

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda inimesi, kellel on huvi töötada maksuvõlgade sissenõudmise valdkonnas ja kes on valmis tegelema tavapärasest keerukamate võla sissenõudmise juhtumite lahendamisega.

Juristi ametikohal töötades on Sinu peamiseks ülesandeks organisatsiooni esindamine kohtus tsiviilasjades ja maksejõuetusmenetlustes (pankrotimenetlus, võlgadest vabastamise- ja saneerimismenetlus) ning maksumenetluse läbiviimine (vastutusmenetlus, ettevõtte varjatud üleminek).

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on õigusalane magistrikraad, väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus, hea analüüsivõime ja pingetaluvus. Kasuks tulevad teadmised maksundusest ning võlgade sissenõudmisest.

Ettevõte pakub

Hoiame ja arendame meeskonda!

Tööpakkumise number
#304803

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2013

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem

Jurist