Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214557

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • asutuse õigusalane nõustamine;
  • vaiete, kaebuste, taotluste, avalduste ja märgukirjade menetlemine;
  • riigi esindamine kohtumenetluses;
  • osalemine õigusaktide muudatusettepanekute koostamises.

Ootused kandidaadile

  • juriidiline kõrgharidus või selle omandamine 2011. aastal;
  • loov suhtumine probleemide lahendamisel;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus;
  • teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • analüüsivõime ja pingetaluvus;
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta;
  • huvitavat, mitmekesist ja laialdast eneseteostust võimaldavat tööd;
  • erinevaid täiendkoolitusi;
  • kaasaegset töökeskkonda ja toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#214557
Jurist