Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530112

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

linnaosa vanema, teenistujate ja hallatavate asutuste juhtide ning linnaosa elanike nõustamine õiguslikes küsimustes;
õigusliku hinnangu andmine linnaosavalitsuse koostatud dokumentidele;
linnaosavalitsuse esindamine kohtus ja teistes asutustes;
kohtuotsuste ja -määruste täitmisele pööramine, järelvalve kohtutäituri täitetoimingute üle, laekumiste kontrollimine;
lepingute koostamisel nende juriidiline redigeerimine.

Ootused kandidaadile

magistrikraad (õigus);
õigusalase töö kogemus vähemalt kaks aastat;
eesti keele ja vene keele oskus kõrgtasemel;
väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning hea suhtlemis- ja koostööoskus;
väga hea analüüsi- ja sünteesivõime ning pingetaluvus;
korrektsus, põhjalikkus, iseseisvus, otsustus- ja vastutusvõime.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
erialaseid koolitusvõimalusi;
35 kalendripäeva puhkust.

Tööpakkumise number
#530112

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2018
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2018

Lasnamäe Linnaosa Valitsus on linna ametiasutus, mille eesmärk on tagada avalike teenuste kättesaadavus, lähtudes linnaosa elanike vajadustest ja huvidest.

Vaata rohkem

Jurist