Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297770

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kohtule hagide ja vastuste koostamine
  • dokumentide ettevalmistamine
  • kohtus esindamine
  • vajadusel läbirääkimiste pidamine võlgnike, klientide ja ametiasutustega

Ootused kandidaadile

  • akadeemiline õigusalane kõrgharidus
  • eelnev kohtus esindamise kogemus
  • täpsus, ausus ja korrektsus
  • B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

  • eneseteostamise võimalust erialase töö kaudu
  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • rõõmsat ja abivalmis kollektiivi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#297770

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2013

Julianus Inkasso on juhtiv krediidihaldusteenust pakkuv ettevõte Eestis, Me pakume täiskomplekti erinevaid krediidihaldusega seotud teenuseid, et vabastada meie teenuste kasutaja täielikult ebameeldivatest, aeganõudvatest ja kulukatest maksevaidlustest protsessi kõigis staadiumeis. Julianus tegutseb 1994. aastast. Julianus Inkasso esindused töötavad Tallinnas, Riias ja Vilniuses.

Vaata rohkem

Jurist