Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669146

JURIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. september 2020
Kuulutus aegub:21. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Peajuristi poolt antud tööülesannete täitmine ja tööprotsesside aruandlus

  • Lepingute ja muude õiguslike dokumentide koostamine

  • Õigusaktide muudatuste jälgimine

  • Päringute ja dokumentide juriidiline analüüs

Ootused kandidaadile

  • Omab magistrikraadi õigusteaduses

  • Vähemalt 3 aastat töökogemust juristina erinevates õigusvaldkondades

  • Väga hea vene, eesti ja inglise keele oskus kõnes kui kirjas (C2)

  • Töökogemus rahvusvahelise haardega äriettevõttes

  • Hea analüüsivõime, iseseisvus

  • Kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime

  • Diskreetsus ja täpsus

  • Usaldusväärne meeskonnamängija ja hea suhtleja

  • Tasakaalukus ning laitmatu tööalane reputatsioon

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd

  • Boonuseid, preemiaid ja iga aastast palgatõusu

  • Enesearengu võimalusi

  • Koolitusi vastavalt vajadusele

  • Kohta meeskonnas, kus väärtustatakse algatusvõimet, koostööd ja arengut, kuid kõige selle juures peetakse tähtsaks ka töörõõmu

  • Tasuta parkimist kesklinnas

Tööpakkumise number
#669146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

ITM tegutseb alates 2002. aastast üldiste- ja spetsiifiliste finantsturu online-projektide arendamise ja toetamisega. Meil on väga rikas online-arendamise ajalugu ning oma tegutsemise ajaloo jooksul oleme edukalt teostanud üle 300 IT-projekti rohkem kui 35 riigis.

Vaata rohkem

JURIST