Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171031

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- juhatuse koosolekute protokollide ja otsuste koostamine
- nõukogu koosolekute protokollide ja otsuste koostamine
- osanike koosolekute protokollide ja otsuste koostamine
- laenulepingute vormistamine
- Äriregistri toimingute teostamine
- osaluste ostu-müügilepingute koostamine
- võlakirjaemissioonide korral abi osutamine prospekti koostamisel

Ootused kandidaadile

- juriidiline kõrgharidus (võib olla omandamisel)
- varasem erialane töökogemus
- eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel (nii kõnes kui kirjas)
- täpsus ja kohusetundlikkus
- stabiilsus
- iseseisvus ja prioriteetide seadmise oskus
- hea suhtlemisoskus

Pakume ainulaadset võimalust kogeda kiireid muutusi ja arengut koos ettevõttega, investeerimisettevõttena on IPC Investment Group OÜ laienemas uutesse tegevusvaldkondadesse.

Tihe koostöö Rumeenia ning Hollandi kontorite vahel, võimalus õppida tundma teiste Ida - Euroopa riikide kultuuri ja äritavasid.

Tööpakkumise number
#171031

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2008

IPC Investment Group on valdavalt Eesti kapitalil põhinev investeerimisettevõte, mis tegutseb aktiivselt Rumeenias. Ettevõtete gruppi kuulub kinnisvarainvesteeringute ja -arendusega tegelev IPC Real Estate, maavarade kaevandamise ja ehitusmaterjalide tootmisega tegelev Nordic Stone ning ärikeskuse teenuste osutamisega tegelev 1st Office. Grupi auditeeritud varade maht oli 31.12.2007 seisuga 24,9 miljonit eurot ning omakapital 3,5 miljonit eurot.

Vaata rohkem

Jurist