https://www.cvkeskus.ee/113175

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 113175

Tööpakkumise number

113175

Töö kirjeldus

Sinu töö prioriteediks on sujuva õigusalase teenuse osutamise tagamine pangas. Sinu ülesannete hulka kuulub erinevate juriidiliste dokumentide ettevalmistamine. Olulise osa tööst moodustab juriidiline nõustamine panga tütarettevõtete suunal ning ettevõtte esindamine juriidilistes küsimustes suhetes partnerite ja teiste huvitatud isikutega. Õigusvaldkonnad mida töös vaja läheb on asjaõigus, äriõigus, lepingu ja võlaõigus, tsiviilõigus ning krediidiasutuse puudutav seadusandlus. Juriidilise osakonna vastustevaldkonda kuuluvad panga üldised küsimused ja tingimused, raamlepingud, teenuste ja toodete üldtingimused, rahapesu alane reeglistik ning juhatuse ja nõukogu otsused ja suunised.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui Sul on kõrgem juriidiline haridus ja kogemus juriidilise töö alal vähemalt 2 aastat. Sul on põhjalikud juriidilised teadmised ning oled võimeline pakkuma paindlikke lahendusi organisatsiooni vajadustest lähtuvalt. Kasuks tuleb eelnev finantseerimisasutuses töötamise kogemus. Tööks on vajalik hea inglise keele oskus. Oled edukas kandidaat, kui oskad mõelda organisatsiooni keskselt ning näha tervikpilti, oled järjepidev ja põhimõttekindel, initsatiivikas ja lahendustele fokuseeritud. Sobid olemasolevasse meeskonda kui oled korrektne, täpne ja süstemaatilise tööstiiliga. Sinu töö eeldab suhtlemist erinevate üksustega, mis nõuab suhtlemisvalmidust, tasakaalukust ja respekti. Sinu meeskond ootab, et oleksid neile hea ja pühendunud kaaslane ühiste eesmärkide täitmisel.


Ettevõte pakub

SEB Eesti Ühispank pakub häid karjääri ja arenguvõimalusi rahvusvahelises pangandusgrupis SEB, väga toredat meeskonda ning suure vastutusega tööd dünaamilises keskkonnas.


Lisainfo

Palume lisada kaaskiri!


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

SEB Eesti Ühispank, mis on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisingteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida- Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on Eesti Ühispank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.
Lisainformatsiooni AS-i SEB Eesti Ühispanga kohta Internetis www.seb.ee