Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90937

Tööpakkumise number

90937

Töö kirjeldus

Juristi peamised tööülesanded on:
· sõlmitavate lepingute õigusaktidele vastavuse ja ETV huvide kaitstuse kontrollimine
· lepingute ja muude õigusalaste dokumentide projektide koostamine
· ETV töötajate nõustamine lepingute sõlmimisel, autoriõigusega seotud küsimustes, riigihangete korraldamisel jm õigusküsimustes
· riigihangete korraldamine ja korrektse teostuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame et Sul on:
· õigusalane kõrgharidus (akadeemiline)
· hea majandusvaldkonna tundmine
· töökogemus juristi kvalifikatsiooni nõudval ametikohal
· väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus
· hea arvutioskus (MS Outlook, Word, Excel)
· hea suhtlemis- ja koostööoskus
· omane olla oma töödes täpne, korrektne ja põhjalik

Kasuks tulevad varasemad kogemused autoriõiguste valdkonnas.

Omalt poolt pakume mitmekülgset ja vastutusrikast tööd ning võimalusi enesearenguks ja -teostuseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007

Eesti Televisioon alustas tegevust 19. juulil 1955. aastal, näidates telepilti tolleaegsele mõnesajale teleriomanikule vaid nädalavahetusel. Tänasel päeval saab ETV programmi jälgida 24 tundi päevas, millest omasaated moodustavad 60%. Kuigi ETV on Eestis suurim meediaettevõte on ta üks väiksemaid rahvustelevisioone Euroopas. Eesti Televisioonis töötab 425 inimest, kellest enamus tegeleb programmi tootmisega. Saadete tegijaid toetavad tehniline- ja administratiivpersonal.