Värsked tööpakkumised

Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38130

Tööpakkumise number

38130

Töö kirjeldus

Seoses vajadusega reguleerida liikmeskonna poolt loodud intellektuaalomandi kaitstust ja õiguste jagamist, otsime oma meeskonda juristi, kelle tööülesannete hulka kuulub:

• intellektuaalomandit puudutava administratiivse ja seadusandliku raamistiku loomine, arendamine
• intellektuaalomandit puudutavate teenuste loomine ja arendamine
• intellektuaalomandit puudutavate regulaarsete koolituste välja töötamine ja korraldamine
• tööõigusalane nõustamine

Nõudmised kandidaadile

• erialane kõrgharidus
• põhjalikud teadmised intellektuaalomandit puudutavast seadusandlusest
• vajalikud on teadmised võlaõigusest, tööõigusest ja äriseadustikust
• eelnev praktiline kogemus intellektuaalomandi küsimuste lahendamisel
• eesti keele oskus kõrgtasemel
• inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
• teksti-, tabeltöötlus- ja veebiprogrammide ning vajalike andmekogude kasutamise oskus
• täpsus, korrektsus, algatusvõime, kohusetunne, vastutustunne
• oskus oma seisukohti põhjendada, võime näha otsuste tagajärgi ning vastutada nende eest
• positiivne ellusuhtumine

Pakume arengu võimalust ning vaheldusrikast tööd huvitavas keskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus koos palgasooviga hiljemalt 04. jaanuariks 2004.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2004