Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #653504
Kaugtöö võimalus

Jurist

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Seoses äritegevuse laiendamisega ja kliendimahu kasvuga pakume lepingulist tööd korporatiivteenuste nõustajale (corporate advisor), kelle töö sisuks on välisklientide tellimuste täitmine, sealhulgas:

  • äriühingute asutamisteenuste osutamine
  • välisklientide päringutele vastamine ja otsesuhtlus kliendiga
  • Korporatiivteenuste müük
  • teenuste osutamisega seotud dokumentatsiooni vormistamine
  • kliendiandmebaasi haldamine
  • vahetu suhtlus või selle korraldamine ettevõtte partneritega
  • e-residentsuse kontseptsiooni eeliste tutvustamine
  • panga- ja maksekontode avamise võimaluste tutvustamine ja nende avamise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

  • juriidiline kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad, mis võib olla omandamisel)
  • väga hea inglise keel (kõnes ja kirjas ), vene keeles oskus soovitatav
  • iseseisva töö oskus
  • töövahendite olemasolu (sülearvuti) ja oskus sellega töötada
  • Hea suhtlemis-ja analüüsioskus
  • Täpsus ja süsteemsus
  • Pingetaluvus ja võime töötada meeskonnaga
  • Äriõiguse ja notariaadi valdkonna õigusaktide hea tundmine
  • Algatusvõime ja oskus pakkuda kliendi huvidest lähtuvat lahendust

Kasuks tuleb:

  • Finantsõiguse, sh väärpaberituru regulatsiooni hea tundmine
  • Eelnev kogemus sarnastes valdkondades

  • Kaasaegses büroohoones asuvas kontroris töötamise võimalust

  • huvitavat ja inspireerivat tööd välisklientidega

  • eelnevalt omandatud teadmiste mitmekülgset rakendust

  • motiveerivat töötasu

  • spordikompensatsioon

  • kokkuleppel kaugtöö tegemise võimalust

Tööpakkumise number
#653504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 2200 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Jurist