Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44862

JURIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* firmade registreerimine Eestis ja teistes riikides
* klientide konsulteerimine firmade registreerimise ning maksukoormuse minimeerimise küsimustes
* dokumendiprojektide ja lepingute ettevalmistamine
* firma spetsiifikale vastav sisetöö

Ootused kandidaadile

* juriidiline ja/või majandusalane kõrgharidus
* töökogemus vähemalt 3 aastat
* eesti keele oskus kõrgtasemel
* inglise keele oskus kõnes ja kirjas
* vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

* häid võimalusi kogemuste ja teadmiste omandamiseks
* kindlat ja stabiilset sissetulekut
* meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#44862

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2005

põhitegevusalaks on juriidilised, finants- ja majanduskonsultatsioonid

Vaata rohkem

JURIST