Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58352

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ettevõtte juhi ja töötajate juriidiline nõustamine
* jooksvate juriidiliste probleemide lahendamine
* lepingute ettevalmistamine ja vajadusel kohtus esindamine
* ettevõtte esindamine töövaidluskomisjonis

Ootused kandidaadile

* juriidiline kõrgharidus või selle omamine käesoleval aastal
* head teadmised äriõigusest, võlaõigusest, tööõigusest ja elamuõigusest
* kohtus esindamise kogemus
* sõbralik, tasakaalukas, suure pingetaluvusega
* arvuti kasutamise oskus
* eesti keele oskus, suhtlustasandil vene keele ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

* tööd kaasaegses töökeskkonnas
* konkurentsivõimelist töötasu
* täiendkoolitusi
* sõbralikku ja abivalmis töökollektiivi

Lisainfo

* jurist saab tööd lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise perioodiks

Tööpakkumise number
#58352
Jurist