Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28340

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* võlgade sissenõudmisega seotud õigusalaste küsimuste lahendamine.
* ettevõtte esindamine kohtumenetluses

Ootused kandidaadile

* juriidilist kõrgharidust või selle omandamist aastal 2004.
* analüüsivõime ja koostöövalmidus
* pinge- ja stressitaluvus
* hea suhtlemis ja eneseväljendusoskus
* kasuks tuleb töökogemus juristina

Ettevõte pakub

* huvitavat ja mitmekülgset tööd
* töötulemustest sõltuvat väga head tulemuspalka
* kaasaegset töökeskkonda
* sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#28340
Jurist