Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41793

JURIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lepingute koostamine, kontrollimine ja täiendamine;
  • Juhtkonna ja asutuse töötajate juriidiline nõustamine;
  • Kirjade, hagiavalduste ning muude dokumentide koostamine;
  • Ettevõtte huvide esindamine sissenõuete rahuldamisel;
  • Ettevõtte esindamine kohtus.

Ootused kandidaadile

  • Omad bakalaureuse kraadi õigusteaduse valdkonnas;
  • Oled vähemalt ühe aasta pühendanud juriidilisele nõustamisele;
  • Valdad eesti keelt kõrgtasemel ning saad hakkama eriala terminoloogiaga vene keeles;
  • Oskad põhjendada oma seisukohti ja arvamusi ning esitada neid nii suuliselt kui kirjalikult;
  • Oled initsiatiivikas, algatusvõimeline, iseseisev ning loov;
  • Suudad välja töötada uusi lahendusi ning neid edukalt ellu rakendada.

  • Stabiilset ning kogemusterohket tööd suures tootmisorganisatsioonis;
  • Professionaalse meeskonna toetust;
  • Erialast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#41793
JURIST