Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28241

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte juriidilise kompetentsi arendamine ja rakendamine
  • lepingute koostamine ning juriidiline kontroll
  • tööandja ja töötajate juriidiline nõustamine
  • tööandja esindamine lepingupartnerite ees, ametiasutustes ja kohtus
  • osalemine kontserni reeglite väljatöötamisel ja rakendamisel
  • õigusaktide rakendamine ettevõttes
  • osalemine valdkonnaalase seadusandluse väljatöötamisel

Ootused kandidaadile

  • juriidiline kõrgharidus
  • varasem töökogemus juristina vähemalt 1 aasta
  • väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • täpsus, põhjalikkus, kohusetundlikkus
  • pinge- ja stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu
  • isikliku auto kasutamise kompensatsiooni
  • tööülesannetele vastavat telefonikulude limiiti
  • kaasaegseid töötingimusi
  • töökogemust rahvusvahelises kontsernis

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • äriprotsesside tundmine
  • meeskonnatöö kogemus
  • head läbirääkimisoskused
  • vene keele oskus suhtlemistasandil
  • autojuhtimisoskus - B-kategooria juhiluba

Tööpakkumise number
#28241
Jurist