Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545195

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. juuli 2018
Kuulutus aegub:23. juuli 2018

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • Ettevõtte juhtkonna ja töötajate juriidiline nõustamine ja koolitamine;
  • Juhtide ja personaliosakonna toetamine tööõiguse valdkonnas;
  • Kaupluste toetamine tarbijakaitse küsimustes ja kaebuste lahendamises;
  • Tööohutuse ja isikuandmete kaitse valdkondade eest vastutamine;
  • Juriidiliste dokumentide, sealhulgas lepingute ettevalmistamine, läbivaatamine ja haldamine;
  • Ettevõttesiseste dokumentide (regulatsioonid, korralduses, volitused) koostamine;
  • Ettevõtte esindamine juriidilistes küsimustes.

Ootused kandidaadile

Heal kandidaadil on:

  • Teadmised ja kogemus võla-, äri-, tarbijakaitse- ja tööõiguses;
  • Õigusteaduse magistrikraad või selle omandamine lõppjärgus;
  • Väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskus;
  • Suurepärane eneseväljenduse ja suhtlemisoskus;
  • Hea koostööoskus, täpsus ja korrektsus.

Tööpakkumise number
#545195

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem

Jurist