Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #649506

Jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Inges Kindlustus on Eesti ja Soome omanikele kuuluv kahjukindlustusselts Eestis, mis pakub peamisi kindlustustooteid Eesti turul.

Pakume tööd

JURISTILE,

kelle põhilisteks tööülesanneteks on

liikluskindlustuse seaduse alusel regressinõuete esitamine;
tüüptingimuste, sisemiste juhendite ja muude õigusalaseid eriteadmisi nõudvate dokumentide koostamine;
seltsi ja seltsi klientide nõustamine õigusalastes küsimustes;
seltsi esindamine kohtutes;
andmekaitsespetsialisti ülesannete täitmine;
muud õigusalaseid eriteadmisi nõudvad ülesanded.

Nõudmised kandidaadile

õigusalane kõrgharidus (võib olla ka omandamisel)
eesti keele oskus kõrgtasemel
inglise keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tulevad:

varasem erialase töö kogemus
vene keele oskus
juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta
kohapealset koolitust
konkurentsivõimelist töötasu

Konkursil osalemiseks palume kandideerida läbi CV Keskuse edastades meile sooviavalduse koos CV ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#649506

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2020
Kuulutus sisestati:
13. mai 2020

AS Inges Kindlustus on kahjukindlustusega tegelev kindlustusselts Eestis. Meie peamisteks toodeteks on kohustuslik liikluskindlustus, vedaja vastutuse kindlustus, reisikindlustus ning veosekindlustus.

Vaata rohkem

You are applying to:
Jurist