Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803241

Jurist (sisekontroll)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas Sinus on uurija vaistu, oled põhjalik ja kõrgendatud kriitikameelega? Tunned siirast huvi kehtiva õiguse vastu ning Sinu koostatud tekste iseloomustab mõtteselgus?

Kui nii, siis pakume Sulle põnevat ja arendavat tööd, mis loob head eeldused lennukaks karjääriks kriminaaljustiitssüsteemis. Töö sobib hästi alustavale juristile, sest võimaldab täita vastutusrikkaid ülesandeid koostöös Justiitsministeeriumi mentoritega.

Tule, kandideeri sisekontrolöriks Tallinna vanglasse ja alusta teekonda juristikarjääri tippu!

Ootused kandidaadile

  • Akadeemiline õigusalane kõrgharidus (vähemalt bakalaureusekraad)
  • Ohtralt ambitsiooni ja võimekus erialaselt areneda
  • Soov panustada Eesti riigi ja vanglateenistuse arengusse
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Valmisolek sooritada kehalised katsed, tervise- ning taustakontroll

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 1800 eurost

  • Põnev ja arendav töö kriminaaljustiitssüsteemis

  • Põhjalik juhendamine ja mentoriprogramm

  • Toetav suhtumine erialaõpingutesse

  • Kaasaegne töökeskkond ja tasuta sportimisvõimalused

Tööpakkumise number
#803241

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Kuni 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. august 2022
Kuulutus sisestati:
3. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem