Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65239

Jurist-riigihangetespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- riigihangete dokumentatsiooni ettevalmistamine, läbiviimise korraldamine, toimingute tegemine riigihangete registris,
- haldusteenistuses sõlmitavate lepingute läbivaatamine, vajadusel koostamine, juriidiliste probleemide lahendamine, s.h. võlglastega tegelemine ning esindamine kohtus,
- juriidilise dokumentatsiooni ning kirjavahetuse koostamine,
- haldusteenistuse töötajate juriidiline nõustamine

Ootused kandidaadile

juriidiline kõrgharidus,
kasuks tuleb eelnev töökogemus riigihangete valdkonnas,
analüütiline mõtlemine, algatusvõime ja hea läbirääkimisoskus

huvitavat tööd arenevas kollektiivis ja kaasaegses keskkonnas
enesearendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#65239