Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142467

Jurist

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vallavalitsuse juriidiline teenindamine, dokumendiprojektide ja lepingute ettevalmistamine,
hangete ja vallavara käsutamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Õigusalane kõrgharidus, teadmised võlaõigusest ja haldusmenetlusest.

Ettevõte pakub

Enesetäiendamise võimalusi.

Tööpakkumise number
#142467

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. märts 2008
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Jurist