Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27526

Jurist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamiseks tööülesandeks on linnavalitsuse planeerimisosakonna juriidiline nõustamine, s.h. planeerimismenetluse, ehitusjärelevalve ja omandireformi küsimustes; lepingute, planeerimisosakonna ja linnavalitsuse õigusaktide eelnõude koostamine; linnavalitsuse ja linnavolikogu esindamine kohtus ning hinnangu andmine õigusaktide eelnõudele.

Ootused kandidaadile

  • juriidilist kõrgharidust
  • eelnevat töökogemust
  • avaliku sektori töö kogemust (soovituslikult)
  • täpsust
  • otsustus- ja vastutusvõimet
  • väga head arvuti kasutamise oskust
  • väga head meeskonnatööoskust
  • head suhtlemisoskust

Ettevõte pakub

Pakume:

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostamise võimalust
  • koolitusvõimalust
  • avaliku teenistuse seadusega ettenähtud soodustusi

Tööpakkumise number
#27526
Jurist