Jurist notaribüroos
Tööpakkumise number #717440

9
CV KESKUS OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Notaribüroo juristina on Sinu peamised tööülesanded notariaalaktide ja lepingute ettevalmistamine ning klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • õigusalane kõrgharidus

  • kogemus lepingute ja õigusalase dokumentatsiooni ettevalmistamisel

  • väga heal tasemel eesti keele ning suhtlustasandil vene keele oskus

  • aus ja usaldusväärne meeskonnaliige

  • täpsus, süsteemsus ja tähtaegadest kinnipidamise oskus

  • võimalust rakendada ja täiendada oma õigusalaseid teadmisi
  • huvitavat, mitmekülgset ja arendavat tööd
  • erialaseid koolitusi
  • väljaõpet infosüsteemi E-notar kasutamiseks
  • töökohta Tallinna südalinnas, Rävala puiesteel

Töö on tähtajaline, lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Kui see tundub olevat ametikoht, kus sooviksid oma oskusi proovile panna ja uusi omandada, siis kandideeri läbi CV Keskuse portaali.
Küsi lisateavet telefonil 5058184.
CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#717440

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
2. august 2021
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2021
Jurist notaribüroos Jurist notaribüroos

CV Keskuse kliendiks on notar Maive Ottas, kes peab avalik-õiguslikku ametit oma notaribüroos. Rohkem infot aadressilt: www.ravalanotarid.ee

Vaata rohkem