Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199975

Jurist-inkassospetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Klientidega läbirääkimiste pidamine, kokkulepete ja kompromissilepingute sõlmimine.
-Juhatuse ja töötajate õigusalane nõustamine, vajadusel lepingute analüüsimine, muutmine ja koostamine.
-Maksekäsu kiirmenetluse, hagi- ja täitmisavalduste koostamine ning vastavate menetluse algatamine ja jälgimine.
-Tööandja esindamine tsiviil-, kriminaal- ja haldusmenetlustes esimese ja teise astme kohtutes ning kohtueelses ja täitemenetluses.

Nõudmised kandidaadile

  • väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust eesti keeles, kesktasemel vene keeles;
  • iseseisvust ja algatusvõimet;
  • analüüsioskust ja korrektsust;
  • koostöövõimet ja meeskonnatööoskust.
  • õigusalast kõrgharidust (võib olla omandamisel);
  • soovitavalt eelnevat erialast töökogemust;

Pakume huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis; asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda ja erialast täienduskoolitus.

Lisainfo

Tööaeg: 8:30-17:00
Palume saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 27. juuniks 2010.a

Tööpakkumise number
#199975

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2010

Raha24 OÜ põhitegevuseks on väikelaenude väljastamine. Eesmärgiks on pakkuda mugavat ja paidlikku teenust olemasolevatele ja tulevastele klientidele.

Vaata rohkem