Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37505

Jurist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lepingute jm õigusliku sisuga dokumentatsiooni koostamine ja analüüs
  • võlgade sissenõudmisega seotud õigusalaste küsimuste lahendamine
  • ettevõtja õigusalane nõustamine ja esindamine õigusvaidluste lahendamisel, sh esindamine kohtus

Ootused kandidaadile

  • juriidiline kõrgharidus või selle omandamine viimasel kursusel
  • analüüsivõime ja koostöövalmidus
Kasuks tuleb:
  • juristina töötamise kogemus
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Töökoht asub Jõhvis.

Tööpakkumise number
#37505
Jurist